Chelsea Inn

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

Locatie

    Op 25 minuten loopafstand van Chelsea Inn Coquitlam met 13 kamers kunnen gasten het Blue Mountain Park bezoeken.

    Als u in dit hotel in Coquitlam verblijft, wordt u uitgenodigd om het Hard Rock Casino Vancouver op 3 km verderop te ontdekken of sportgelegenheden te bezoeken zoals het Queens Park op 3,1 km verderop. Deze herberg is op een klein stukje lopen van de Trapped Escape Room Coquitlam opgebouwd. Mogelijkheden voor cultureel toerisme zijn onder andere de Coquitlam Heritage at Mackin House, op 15 minuten wandelafstand ervandaan. Chelsea Inn Coquitlam is binnen 550 meter van het metrostation Braid gevestigd.

    De kamers hebben strijkfaciliteiten en airconditioning, evenals koffie- en theevoorzieningen voor uw gemak. Daarnaast zijn de badkamers voorzien van een apart toilet en een douche. De badkamerfaciliteiten omvatten een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals een haardroger en handdoeken.

    Daarnaast biedt Pocha Korea Bistro een verscheidenheid aan Aziatische lekkernijen en ligt momenten van Chelsea Inn.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

    Kameropties bij Chelsea Inn Coquitlam

    De kamers hebben strijkfaciliteiten en airconditioning, evenals koffie- en theevoorzieningen voor uw gemak. Daarnaast zijn de badkamers voorzien van een apart toilet en een douche. De badkamerfaciliteiten omvatten een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0

    Locatie bij Chelsea Inn Coquitlam

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Chelsea Inn Coquitlam

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Kan Chelsea Inn huisdieren accepteren?
      Gasten die in Chelsea Inn verblijven, kunnen hun huisdieren meenemen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Chelsea Inn Coquitlam